Умови публікації

Завантажити інформаційний лист

Для публікації наукових здобутків запрошуються наукові працівники, науково-педагогічні працівники, аспіранти, ад’юнкти, докторанти, інші вчені, слухачі, практичні працівники, студенти та ін., які мають наукові та професійні інтереси у галузі юридичних наук.

Для опублікування статті у «Київському юридичному журналі» № 1, 2024 необхідно не пізніше 30 квітня 2024 року:

- Заповнити довідку про автора (посилання);

- Надіслати статтю, оформлену згідно з вказаними вимогами, та копію квитанції про сплату публікаційного внеску електронною поштою kyivlawjournal@fpk.kyiv.ua.

Зразок оформлення назви електронних файлів: Шевчук_І.І._стаття, Шевчук_І.І._квитанція.

Заборона використання наукових праць країни-окупанта
Забороняється цитування в тексті та внесення до бібліографічних списків тих джерел, які опубліковані російською мовою в будь-якій країні, а також джерел іншими мовами, якщо вони опубліковані на території росії та білорусі.

Академічна доброчесність

Редакція видання здійснює внутрішнє анонімне рецензування статей та перевірку на наявність плагіату. Статті у виданні перевіряються на наявність плагіату за допомогою програмного забезпечення StrikePlagiarism.com від польської компанії Plagiat.pl.

Після отримання підтвердження від редколегії про прийняття статті до публікації надаються реквізити для сплати публікаційного внеску.

Вартість публікації становить 1200 гривень (за 12 сторінок). Кожна додаткова сторінка сплачується окремо у розмірі 40 гривень.

Публікаційний внесок покриває витрати, пов’язані з рецензуванням, коректурою і редагуванням статей, макетуванням журналу та розміщенням його електронної версії. Електронна версія журналу своєчасно розміщується у відкритому доступі на сайті видання.

За бажанням автор статті може замовити собі друкований примірник журналу.

Вартість друкованого примірника становить 800 гривень, які необхідно сплатити додатково до публікаційного внеску.

Підтвердження проведеної оплати (відскановану квитанцію або її фотографію) автор надсилає в електронному вигляді на e-mail kyivlawjournal@fpk.kyiv.ua.

Кожному опублікованому матеріалу в «Київському юридичному журналі» буде присвоєно міжнародний цифровий ідентифікатор DOI (Digital Object Identifier).

Електронна версія буде розміщена у відкритому доступі на сайті видання до 15 липня 2024 року.

Друкована версія буде відправлена авторам статей, які замовлять друкований примірник, до 15 серпня 2024 року.